Aarons Kids Easter Puzzle Game

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Rengarenk dünyaları ve ellerindeki renkli yumurtaları ile tavşanların eğlenceli dünyası sizleri bekliyor.

İnsanlar yaratılışları gereği kendinden küçük olan şeylere ilgi duyarlar. Bu evli çiftlerin sürekli küçük çocuk sevmeleri ve bu konudaki isteklerini açıklamak ile birlikte, çocukların küçük hayvan yavrularına ve bebeklere olan ilgilerini de açıklamaktadır. Bu konuya ilgi gösteren ve bu konuda onların açık noktalarını kullanarak onların eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan uzmanlarımız ise bu oyunu sizler için üretmişlerdir. Çocuğunuzun dikkatini çekecek ve onların sevgisini kazanacak olan bu oyun içerisindeki karakterler ile çocuğunuz hem eğlenecek hem de kendisini geliştirecektir. Siz de bu konuda çocuğunuza yardımcı olmak istiyorsanız bu oyuna mutlaka bir göz atmalısınız.

Oyun içerisinde daha yeni doğmuş olan tavşan yavrularının birbirinden sevimli halleri yer almaktadır. Bu konuda çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilir ve onlara bu minik tavşanlar sayesinde hayvan sevgisini de aşılayabilirsiniz. Tavşanlar çocuğunuzun dikkatini çekmeyi sağlayacakları gibi onların hayvan sevgisini de arttıracaklardır. Oyun esnasından çocuğunuzun da yeni tavşanlara ulaşabilmesi için üretilmiş olan yapbozlar da çocuğun zeka gelişimine fazlası ile katkıda bulunacaktır.

Siz de çocuğunuz için son derece faydalı olan bu oyunda anında sahip olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basmanız yeterli. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin oynamaya hemen başlayın. 

Aarons Kids Easter Puzzle Game indir